Vissza a főoldalra
2018. okt. 20. szombat Vendel
 


    Jogszabályok
    Jogi információk
    Ujdonságok
    Online
    Hypermed
    Enciklopédia
    Hold
    Joginfo
    Ismerettár
    Springer oldalak
    Pályázatok
    Olvasósarok
    Moktáv
    Kigyó
    Freemail
    Freeweb
    Adattár

Joginfo

Impresszum

dr. Jelen Tibor
Ügyvezető igazgató
tjelen@vitalitas.hu
(+36-1) 224-2520, FAX (+36-1) 224-2530

Varasdy Gabriella
Marketing és értékesítési vezető
gvarasdy@vitalitas.hu
(+36-1) 224-2520, FAX (+36-1) 224-2530

Ámon Tamás
Vezető programozó
tamon@vitalitas.hu
(+36-1) 224-2537, FAX (+36-1) 224-2530

dr. Bíró Boldizsár
JOGINFO szerkesztőség
bbiro@vitalitas.hu
(+36-1) 224-2520, FAX (+36-1) 224-2530

Borsodi-Nagy Erzsébet
Szerkesztő (MOKTÁV)
eborsodi@vitalitas.hu
(+36-1) 224-2529, FAX (+36-1) 224-2530

Csámer Csaba
Szerkesztő (HOLD)
(+36-1) 224-2526, FAX (+36-1) 224-2530
cscsamer@vitalitas.hu

Csölle Ferenc
Web szerkesztő
(+36-1)224-2538, FAX (+36-1) 224-2530
fcsolle@vitalitas.hu

Erdélyi Zsolt
Rendszergazda
(+36-1)224-2535, FAX (+36-1) 224-2530
zserdelyi@vitalitas.hu

dr. Fekete Bertalan
Szerkesztő, Hallgatói OLDalak Szerkesztőség
bfekete@vitalitas.hu
(+36-1) 224-2526, FAX (+36-1) 224-2530, Mobil (+36-20) 322-5692

Juhász Angéla
Szerkesztő, Egészség Ismerettár
ajuhasz@vitalitas.hu
(+36-30) 962-0225, FAX (+36-1) 224-2530

Kovács Viktor
Grafikus
vkovacs@vitalitas.hu
(+36-1) 224-2525, FAX (+36-1) 224-2530

Krasznai Éva
Vezető szerkesztő (Online)
ekrasznai@vitalitas.hu
(+36-1) 224-2527, FAX (+36-1) 224-2530

Igazvölgyi Katalin
Szerkesztő, Olvasósarok
kigazvolgyi@vitalitas.hu
(+36-1) 224-2504, FAX (+36-1) 224-2530

Menyhárt Orsolya
Szerkesztő, Betegségenciklopédia Szerkesztőség
omenyhart@vitalitas.hu
(+36-1) 224-2529 FAX (+36-1) 224-2530

Mezősi Judit

Petőházi Tamás
Értékesítési munkatárs

Sára Zoltán
Projekt vezető
sara@vitalitas.hu
(+36-1) 224-2529, FAX (+36-1) 224-2530

Szabó Brigitta
Titkárság vezető

Dr. Török Zsolt
Ügyfélkapcsolati munkatárs-MOKTÁV
zstorok@vitalitas.hu
(+36-1) 224-2529, FAX (+36-1) 224-2530

Dr. Vámosi Béla
Vezető szerkesztő
bvamosi@vitalitas.hu
(+36-1) 224-2529, FAX (+36-1) 224-2530

Volosinovszki György
Web designer
gyvolo@vitalitas.hu
(+36-1) 224-2526, FAX (+36-1) 224-2530

dr. Wagner Viola
Szerkesztő, Hypermed Szerkesztőség
vwagner@vitalitas.hu
(+36-1) 224-2524, FAX (+36-1) 224-2530